Příměstské tábory plné angličtiny, přírody a zvířátek. V blízkosti je botanická zahrada, les, zoologická zahrada a stezka kolem Vltavy. Angličtinu učíme skrze poznávání přírody. Všichni naši lektoři angličtiny jsou rodilí mluvčí a mají pedagogické vzdělání. V budově naší školky děti najdou zvířátka (agamy, chameleon, želvy, králíček, činčila, afričtí šneci), dětské kuchyňky připravené na vaření s dětmi, interaktivní tabuli a gymnastický sál.  Pro děti je nachystán bohatý program. Poslední místa! 

 

Témata

3.-7.8. Ve světě rostlin

10.-14.8. Ve světě hmyzu

17.-21.8. Ve světe drobných zvířat

24.-248.8. Ve světe velkých zvířat

 


Ve světě rostlin

Děti se dozvědí jak rostlinky rostou a proč jsou pro nás důležité. Co jim pomáhá a co jim naopak škodí. Jak můžeme rostlinky využívat v kuchyni nebo k tvorbě mastiček a čajíků. Děti si samozřejmě také zkusí něco vypěstovat, dále budou rostlinky lisovat nebo z nich vyrábět chutná jídla a další věci. S dětmi projdeme úplně vše od mechů, přes houby, keře až po největší stromy na světe. V plánu jsou také četné výlety za poznáváním rostlin v Povltaví. To vše v anglickém i českém jazyce. 


Ve světě hmyzu

Co je to vlastně hmyz? Musíme se ho bát? Odkud se bere a proč je pro nás užitečný? S dětmi se vydáme do hmyzí říše a budeme objevovat vše od mravenců až po včeličky. Při tom všem se budeme dětem snažit ukázat, že naši hmyzí kamarádi jsou velice užiteční a bez nich by to na světě nešlo. Děti čeká spousta her v lese a na zahradě. V plánu je mikroskopování nebo třeba stavba mraveniště v lese a spousta další zábavy.

 


Ve světě malých zvířat a ptáků

Myška, králíček, činčila, ještěrka nebo třeba lasička s ježkem, to vše jsou drobná zvířátka, která i když jsou malá, tak zaslouží naši pozornost. Tento týden se děti dozvědí o tom, která zvířátka žijí u nás a která třeba na poušti nebo hluboké džungli. K čem jsou nám dobrá a kde je můžeme u nás najít. Naše školka těmito zvířátky disponuje, takže si je děti budou moci osahat a skrze starost o ně se naučí, co naši malí kamarádi potřebují. Na děti čeká spousta zážitkových her v lese a u vody.

 

Ve světě velkých zvířat 

Děti budou postupovat zvířecí říší až k těm největším zvířatům, která žijí na naší planetě. K čemu je dobrý slon, panda nebo žirafa? Jaké plní úkoly na místech, kde žijí? A co naši divočáci, jeleni, medvědi nebo naši tolik milování pejskové? Kdo žije doma, kdo na farmě a kdo v lese? A jak nám mohou být zvířátka užitečná? To vše budeme s dětmi zkoumat a objevovat. Čekají nás výlety za zvířátky, spousta pozorování a hlavně spousta her a dovádění. Samozřejmě v angličtině i češtině. 

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.