O násAngličtina, zvířátka, sport

O nás

Projekt moderního enviromentálního centra a školky pro děti od 3 do 6 let sídlící v novostavbě u Botanické zahrady a v těsné blízkosti zoo. Lokalita nabízí skvělé sportovní vyžití pro děti v překrásné přírodě chráněné krajinné oblasti. Okouzlující botanická zahrada, zoologická zahrada, parky, vinice, poznávání fauny, flóry a to vše v bezpečí připomínající vesnici pouhých 10 minut od centra.


Výukové programy školky jsou zaměřené na přírodu, zvířátka tradice a sport. Možnost volby plně anglického režimu s rodilými mluvčími nebo v česko-anglickém režimu. Malé skupinky dětí poznávají přírodu formou her, procházek a pokusů. Odpoledne probíhají profesionálně vedené zájmové kroužky.

 

Jsme moderní! Rodiče mohou využít interní aplikaci, kde si mohou prohlédnout fotografie co jejich dítě dělalo. Jsou informováni o aktuálním dění ve školce. Díky aplikaci jsme s rodiči v úzkém kontaktu a rodiče mají kontrolu.

Aktuality

Pořád se něco děje

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.